SM31TB502
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM31TB502
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 5K OHM 0.125W GW SIDE
Ngā Rauemi: SM31TB502.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM31TB502
Tau Wae SM31TB502 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 5K OHM 0.125W GW SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68722 pcs Pepa Raraunga SM31TB502.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm)
Raupapa SM31 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 5 kOhms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-31TB 5K OHM (502)
SM-31TB502
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 5 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment