SM31TB204
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM31TB204
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200K OHM 0.125W GW SIDE
Ngā Rauemi: SM31TB204.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM31TB204
Tau Wae SM31TB204 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200K OHM 0.125W GW SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66375 pcs Pepa Raraunga SM31TB204.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm)
Raupapa SM31 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 kOhms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-31TB 200K OHM (204)
SM-31TB204
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment