SM-43TX504
Hua Hua
Tau Wae: SM-43TX504
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Ngā Rauemi: SM-43TX504.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-43TX504
Tau Wae SM-43TX504 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73742 pcs Pepa Raraunga SM-43TX504.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa SM43 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 500 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-43TX 500K OHM (504)
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment