SM-43TX205
Hua Hua
Tau Wae: SM-43TX205
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: SM-43TX205.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-43TX205
Tau Wae SM-43TX205 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 2M OHM 0.25W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61560 pcs Pepa Raraunga SM-43TX205.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa SM43 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 2 MOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-43TX 2M OHM (205)
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment