SM-43TA202
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-43TA202 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-43TA202
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD SIDE
Ngā Rauemi: SM-43TA202.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-43TA202
Tau Wae SM-43TA202 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79987 pcs Pepa Raraunga SM-43TA202.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm)
Raupapa SM43 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 2 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-43TA 2K OHM (202)
SM-43TA202TR
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment