SM-43TA104
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-43TA104 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-43TA104
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD
Ngā Rauemi: SM-43TA104.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-43TA104
Tau Wae SM-43TA104 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 100K OHM 0.25W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72992 pcs Pepa Raraunga SM-43TA104.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm)
Raupapa SM43 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-43TA 100K OHM (104)
SM-43TA104TR
SM43TA104
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment