SM-42TX501
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TX501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-42TX501
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 500 OHM 0.25W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: SM-42TX501.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-42TX501
Tau Wae SM-42TX501 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 500 OHM 0.25W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64824 pcs Pepa Raraunga SM-42TX501.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa SM42 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 500 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-42TX 500 OHM (501)
SM-42TX501TR
SM42TX501
Tuhinga o mua 11 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment