SM-42TX202
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TX202 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-42TX202
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Ngā Rauemi: SM-42TX202.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-42TX202
Tau Wae SM-42TX202 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33232 pcs Pepa Raraunga SM-42TX202.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa SM42 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 2 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa SM-42TX202CT
Tuhinga o mua 11 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment