SM-3TW105
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-3TW105
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: SM-3TW105.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-3TW105
Tau Wae SM-3TW105 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67601 pcs Pepa Raraunga SM-3TW105.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.154" x 0.126" Face x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Raupapa SM3 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 1 MOhms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-3TW 1M OHM (105)
Tuhinga o mua 11 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment