SM-3TW104
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-3TW104 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-3TW104
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Ngā Rauemi: SM-3TW104.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-3TW104
Tau Wae SM-3TW104 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74300 pcs Pepa Raraunga SM-3TW104.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.154" x 0.126" Face x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Raupapa SM3 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 kOhms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-3TW 100K OHM (104)
SM-3TW104TR
SM3TW104
Tuhinga o mua 11 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment