SM-31TW501
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-31TW501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-31TW501
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: SM-31TW501.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-31TW501
Tau Wae SM-31TW501 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70107 pcs Pepa Raraunga SM-31TW501.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Raupapa SM31 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 500 Ohms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-31TW 500 OHM (501)
SM-31TW501TR
SM31TW501
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment