SM-31TW203
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-31TW203 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-31TW203
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: SM-31TW203.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-31TW203
Tau Wae SM-31TW203 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70912 pcs Pepa Raraunga SM-31TW203.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
Raupapa SM31 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 20 kOhms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-31TW 20K OHM (203)
SM-31TW203TR
SM31TW203
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment