ET125D12-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ET125D12-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ET125D12-Z
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 25A 125V
Ngā Rauemi: ET125D12-Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ET125D12-Z
Tau Wae ET125D12-Z Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 25A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20336 pcs Pepa Raraunga ET125D12-Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa ET
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 563-1864 Tae Mahi -
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 20,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount Whakatauranga onamata 25A (AC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru M12 x 1
Momo Kaihoko Standard Round Tuhinga Kairangi -
Te roa o te Kaihoko 17.00mm