ET125D10-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ET125D10-Z
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 25A 125V
Ngā Rauemi: ET125D10-Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ET125D10-Z
Tau Wae ET125D10-Z Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 25A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16345 pcs Pepa Raraunga ET125D10-Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa ET
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi - Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 20,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount
Whakatauranga onamata 25A (AC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru M12 x 1 Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi - Te roa o te Kaihoko 17.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ET1302500000G
ET1302500000G
Kaihanga: Anytek (Amphenol Anytek)
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 13POS STR 7.62MM