425S5S5S
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 425S5S5S
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN Y-ADAPTER 5P-5P/5P F-F/F
Ngā Rauemi: 425S5S5S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 425S5S5S
Tau Wae 425S5S5S Kaihanga Conxall / Switchcraft
He Rahinga Kei te wātea 1345 pcs Pepa Raraunga 425S5S5S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 300V Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi - Whakauru (Tahuri ki) - Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) -
Raupapa AC Metal Micro-Mizer® Packaging Bulk
Whakataki (Tahuri ki) Keyed Whakatakotoranga (Tahuri Mai) Keyed
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Tau o nga Tūnga (Tahuri ki) 5 (2)
Tau o nga Tūnga (Tahuri mai i) 5 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Kei roto - Te Poari Whare Polyvinyl Chloride (PVC)
Kua oti te Whare - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito Circular Connector Distributor Y-Shaped 5/5 (2) Female Sockets/Female Sockets (2) Free Hanging (In-Line) Whakatauranga onamata 3A
Kāhua Hononga Distributor Y-Shaped
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
425NHG3B-690
425NHG3B-690
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE SQUARE 425A 690VAC RECT
I roto i te taonga: 426 pcs
Tikiake: 425NHG3B-690.pdf
RFQ
425X
425X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
I roto i te taonga: 3375 pcs
Tikiake: 425X.pdf
RFQ
425F39E020M0000
425F39E020M0000
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
I roto i te taonga: 137244 pcs
Tikiake: 425F39E020M0000.pdf
425F39E040M0000
425F39E040M0000
Whakaahuatanga: CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD