425F39E040M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F39E040M0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 425F39E040M0000
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD
Ngā Rauemi: 425F39E040M0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 425F39E040M0000
Tau Wae 425F39E040M0000 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119294 pcs Pepa Raraunga 425F39E040M0000.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa 425 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakanui i te kaha 20pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 40MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
425F39E016M0000
425F39E016M0000
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
I roto i te taonga: 117877 pcs
Tikiake: 425F39E016M0000.pdf
RFQ
425NHG3B-690
425NHG3B-690
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE SQUARE 425A 690VAC RECT
I roto i te taonga: 426 pcs
Tikiake: 425NHG3B-690.pdf
RFQ
425X
425X
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND