35RASMT2AHNTR
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35RASMT2AHNTR
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
Ngā Rauemi: 35RASMT2AHNTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35RASMT2AHNTR
Tau Wae 35RASMT2AHNTR Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4557 pcs Pepa Raraunga 35RASMT2AHNTR.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Raina Waitohu Mono
Te whakangungu Unshielded Raupapa 35RASMT
Rahi Ranga Rawa - Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tūnga / Hoapā 2 Conductors, 3 Contacts
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Te roa te roa / te hohonu -
Tae Whakanoho - Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Kei roto - Te Poari Whare Thermoplastic
Ira Female Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Mono Connector Solder Whakatauranga onamata 3A
Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Silver Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Momo Hononga Phone Jack Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Ara - Tae tinana Black
Tautuhinga Moni 0.142" (3.60mm)