35RAPC4BHN3
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35RAPC4BHN3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35RAPC4BHN3
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Ngā Rauemi: 35RAPC4BHN3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35RAPC4BHN3
Tau Wae 35RAPC4BHN3 Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CONN JACK STEREO 3.5MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47517 pcs Pepa Raraunga 35RAPC4BHN3.pdf
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 35RAPC4BHN3-ND
SC2405
Tae Mahi -
Tau o nga Tūnga / Hoapā 3 Conductors, 5 Contacts Momo Tae Through Hole, Right Angle
Te roa te roa / te hohonu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tae Whakanoho - Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Kei roto - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ira Female Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Silver
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Momo Hononga Phone Jack
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Ara Brass
Tae tinana Silver, Black Tautuhinga Moni 0.142" (3.60mm)