XM-1-012.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
XM-1-012.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XM-1-012.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Ngā Rauemi: XM-1-012.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XM-1-012.0M
Tau Wae XM-1-012.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20912 pcs Pepa Raraunga XM-1-012.0M.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)