XM-1-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
XM-1-010.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XM-1-010.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 10.0000MHZ 16PF SMD
Ngā Rauemi: XM-1-010.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XM-1-010.0M
Tau Wae XM-1-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga CRYSTAL 10.0000MHZ 16PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22970 pcs Pepa Raraunga XM-1-010.0M.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
Raupapa XM-1 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CW421TR
XM1010.0M
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakanui i te kaha 16pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Manawanui Toa ±50ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 10MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz ±50ppm Crystal 16pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead