M100V-012.8M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
M100V-012.8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M100V-012.8M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: M100V-012.8M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M100V-012.8M
Tau Wae M100V-012.8M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3749 pcs Pepa Raraunga M100V-012.8M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa M100
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW786CT Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±100ppb
Rautanga 12.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12.8MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 3.3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -