M100V-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
M100V-010.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M100V-010.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: M100V-010.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M100V-010.0M
Tau Wae M100V-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4244 pcs Pepa Raraunga M100V-010.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa M100
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW785DKR Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±100ppb Rautanga 10MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.3mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M100F-020.0M
M100F-020.0M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD