HSM93-004.9152M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM93-004.9152M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM93-004.9152M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 4.9152MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: HSM93-004.9152M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM93-004.9152M
Tau Wae HSM93-004.9152M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 4.9152MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20148 pcs Pepa Raraunga HSM93-004.9152M.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Raupapa HSM9
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CW301
HSM93-4.9152
HSM93004.9152M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 4.9152MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.9152MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead