HSM92-044.2368M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM92-044.2368M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM92-044.2368M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 44.2368MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: HSM92-044.2368M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM92-044.2368M
Tau Wae HSM92-044.2368M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 44.2368MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14377 pcs Pepa Raraunga HSM92-044.2368M.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Raupapa HSM9
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CW342
HSM92-44.2368
HSM92044.2368M
HSM920442368M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 44.2368MHz Whakaahuatanga Taipitopito 44.2368MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead