DOT050F-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOT050F-020.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DOT050F-020.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: DOT050F-020.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DOT050F-020.0M
Tau Wae DOT050F-020.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3985 pcs Pepa Raraunga DOT050F-020.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.555" L x 0.360" W (13.60mm x 9.15mm) Raupapa DOT050F
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW841TR Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±50ppb Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA