DOT050F-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOT050F-010.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DOT050F-010.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: DOT050F-010.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DOT050F-010.0M
Tau Wae DOT050F-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3596 pcs Pepa Raraunga DOT050F-010.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.555" L x 0.360" W (13.60mm x 9.15mm) Raupapa DOT050F
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW837CT Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±50ppb Rautanga 10MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA