CWX823-044.736M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX823-044.736M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWX823-044.736M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 44.736MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: CWX823-044.736M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWX823-044.736M
Tau Wae CWX823-044.736M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 44.736MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75345 pcs Pepa Raraunga CWX823-044.736M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CWX823