CWX823-032.768M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX823-032.768M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWX823-032.768M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 32.768MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: CWX823-032.768M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWX823-032.768M
Tau Wae CWX823-032.768M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 32.768MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61420 pcs Pepa Raraunga CWX823-032.768M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CWX823
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW455CT Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 32.768MHz Whakaahuatanga Taipitopito 32.768MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -