CS-034-040.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CS-034-040.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS-034-040.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: CS-034-040.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS-034-040.0M
Tau Wae CS-034-040.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84291 pcs Pepa Raraunga CS-034-040.0M.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa CS-034 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CW850TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±30ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 40MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz ±30ppm Crystal 10pF 25 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CS-00516
CS-00516
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE CORE 0.6 X 1.48 X 0.5
I roto i te taonga: 3236 pcs
Tikiake: CS-00516.pdf
RFQ
CS-023-114.285M
CS-023-114.285M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD