CS-018-114.285M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CS-018-114.285M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS-018-114.285M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: CS-018-114.285M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS-018-114.285M
Tau Wae CS-018-114.285M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34985 pcs Pepa Raraunga CS-018-114.285M.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa CS-018 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa CW646CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi 3rd Overtone Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Te Manawanui Toa ±100ppm
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 114.285MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 114.285MHz ±100ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead