6STF37PAR03B20X
Hua Hua
Tau Wae: 6STF37PAR03B20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF37PAR03B20X
Tau Wae 6STF37PAR03B20X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 2119 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 100V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (M3)
Ngā āhuatanga Filter, Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal