6STF37PAR01E20X
Hua Hua
Tau Wae: 6STF37PAR01E20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua D-SUB FILTER 37POS IP67
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF37PAR01E20X
Tau Wae 6STF37PAR01E20X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga D-SUB FILTER 37POS IP67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1806 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Tin Plated
Raupapa - RoHS Tūnga -
Pitch - Hononga 100V Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga 6STF37PAR01E20X Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho -
Ngā āhuatanga Board Lock, Filter, Grounding Indents Whakaahua nui 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
Whakaahuatanga D-SUB FILTER 37POS IP67 Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 4 (DC, C)