6HDD44PAY99R40X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6HDD44PAY99R40X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 6HDD44PAY99R40X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6HDD44PAY99R40X
Tau Wae 6HDD44PAY99R40X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2416 pcs Pepa Raraunga 6HDD44PAY99R40X.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 60V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Copper Alloy, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae Black Te Whakauru Backset 0.220" (5.60mm)