6HDD44PAY99R20X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6HDD44PAY99R20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua 44P M R/A H.D WATER RES 4-40
Ngā Rauemi: 6HDD44PAY99R20X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6HDD44PAY99R20X
Tau Wae 6HDD44PAY99R20X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 2721 pcs Pepa Raraunga 6HDD44PAY99R20X.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Copper Alloy, Tin Plated
Raupapa - RoHS Tūnga -
Pitch - Hononga 60V Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga 6HDD44PAY99R20X Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho 0.181" (4.60mm)
Ngā āhuatanga Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahua nui 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Board Edge, Through Hole, Right Angle Solder
Whakatauranga onamata 3A Puka Puka Whakapā 3 (DB, B) High Density