302W2CSXX99L20X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 302W2CSXX99L20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2W2C F
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 302W2CSXX99L20X
Tau Wae 302W2CSXX99L20X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 16735 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) - 2V2, 2W2C Rauemi Tae, Whakaoti -
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -
Tau o nga Tauranga - Tuhipoka -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā - Momo Hononga Receptacle for Female Contacts
Kāhua Hononga - Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
302ZBE
302ZBE
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
I roto i te taonga: 32759 pcs
Tikiake: 302ZBE.pdf
RFQ
302ZQE6
302ZQE6
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V