302W2CSXX99H20X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 302W2CSXX99H20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 2W2C F
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 302W2CSXX99H20X
Tau Wae 302W2CSXX99H20X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 20552 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) - 2V2, 2W2C Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 2 (Power)
Tuhipoka - Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP20 Feature Feature Insert, Threaded (4-40)
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Rauemi Dielectric Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Momo Hononga Receptacle for Female Contacts Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
302ZQEUL
302ZQEUL
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
I roto i te taonga: 23537 pcs
Tikiake: 302ZQEUL.pdf
RFQ
302W2CSXX69E40X
302W2CSXX69E40X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 2POS SOLDER
I roto i te taonga: 17548 pcs
Tikiake:
RFQ
302ZQE
302ZQE
Kaihanga: APEM Inc.
Tikiake: 302ZQE.pdf
302ZBE
302ZBE
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V