TV04A330JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A330JB-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV04A330JB-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Ngā Rauemi: TV04A330JB-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV04A330JB-G
Tau Wae TV04A330JB-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 817275 pcs Pepa Raraunga TV04A330JB-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMA (DO-214AC) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.5A