TV04A301J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV04A301J-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 300VWM 486VC SMA
Ngā Rauemi: TV04A301J-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV04A301J-HF
Tau Wae TV04A301J-HF Kaihanga Comchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 410937 pcs Pepa Raraunga TV04A301J-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 335V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 300V Tuhinga o mua - Breakdown SMA (DO-214AC)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 820mA
Ko te poari DO-214AC, SMA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga TV04A301J-HF Whakaahuatanga TVS DIODE 300VWM 486VC SMA
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 486V Capacitance @ Frequency -