CZRUR52C9V1-HF
Hua Hua
Tau Wae: CZRUR52C9V1-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 150MW 0603
Ngā Rauemi: CZRUR52C9V1-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZRUR52C9V1-HF
Tau Wae CZRUR52C9V1-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 150MW 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 984254 pcs Pepa Raraunga CZRUR52C9V1-HF.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 0603/SOD-523F
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 9.1V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 7V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CZRUR5V1B-HF
CZRUR5V1B-HF
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 5.1V 150MW 0603
I roto i te taonga: 1203984 pcs
Tikiake: CZRUR5V1B-HF.pdf
RFQ
CZRUR52C9V1
CZRUR52C9V1
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 9.1V 150MW 0603