CZRUR52C7V5-HF
Hua Hua
Tau Wae: CZRUR52C7V5-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603
Ngā Rauemi: CZRUR52C7V5-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZRUR52C7V5-HF
Tau Wae CZRUR52C7V5-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE ZENER 7.5V 150MW 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 900069 pcs Pepa Raraunga CZRUR52C7V5-HF.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 7.5V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 0603/SOD-523F
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 7 Ohms