CDBD6100-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDBD6100-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK
Ngā Rauemi: CDBD6100-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDBD6100-G
Tau Wae CDBD6100-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164086 pcs Pepa Raraunga CDBD6100-G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 6A (DC)
Tuhinga o mua - Breakdown D-PAK (TO-252) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Ki, F - Ko te poari TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga CDBD6100-G Whakaahua nui Diode Schottky 100V 6A (DC) Surface Mount D-PAK (TO-252)
Te Whirihoranga Diode 500µA @ 100V Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 6A DPAK
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 850mV @ 6A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C