CDBD2SC21200-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBD2SC21200-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDBD2SC21200-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE SILICON CARBIDE POWER SCHO
Ngā Rauemi: CDBD2SC21200-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDBD2SC21200-G
Tau Wae CDBD2SC21200-G Kaihanga Comchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 72085 pcs Pepa Raraunga CDBD2SC21200-G.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.7V @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak) Tere No Recovery Time > 500mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 0ns
Packaging Tube Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa 641-1927 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Silicon Carbide Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 6.2A (DC) Surface Mount TO-263 (D2Pak)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 1200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 6.2A (DC)
Capacitance @ Vr, F 136pF @ 0V, 1MHz