MC-2000-3-025
CicoilCicoil
Cicoil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC-2000-3-025
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 12COND TWIST-PAIR CLEAR
Ngā Rauemi: MC-2000-3-025.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 122 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC-2000-3-025
Tau Wae MC-2000-3-025 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 122 pcs Pepa Raraunga MC-2000-3-025.pdf
Waea Wire 14 AWG, 28 AWG Tuhinga 450V
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Ripa Ripa 2.830" (71.88mm) Ripa Ripa 0.137" (3.47mm)
Ratonga UL E324413, CE Pana -
Ētahi Ingoa MC-2000-3
MC-2000-3-ND
Tae Mahi -65°C ~ 260°C
Te maha o nga Kaihautū 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Clear
Tae (Whakanui) Nga mea Flexx-Sil™ Te Whakanoho Whakanoho 200 MOhm
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Clear 12 Conductors Flat Twisted Pair, Flat Jacket Whakatauranga onamata 15A
Whakahaere Tae - Rauemi Whakahaere -
Momo Tae Flat Twisted Pair, Flat Jacket
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS
Kaihanga: Epson
Whakaahuatanga: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
I roto i te taonga: 4181 pcs
Tikiake: MC-206 32.7680KA-A0: ROHS.pdf
RFQ
MC-20
MC-20
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.5"
I roto i te taonga: 2307 pcs
Tikiake: MC-20.pdf
RFQ
MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN
MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN
Kaihanga: Epson