MC-2000-1-025
CicoilCicoil
Cicoil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC-2000-1-025
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 12COND TWIST-PAIR CLEAR
Ngā Rauemi: MC-2000-1-025.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 287 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC-2000-1-025
Tau Wae MC-2000-1-025 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 287 pcs Pepa Raraunga MC-2000-1-025.pdf
Waea Wire 22 AWG, 28 AWG Tuhinga 450V
Te whakangungu Shielded Raupapa -
Ripa Ripa 0.950" (24.13mm) Ripa Ripa 0.137" (3.47mm)
Ratonga UL E324413, CE Pana -
Ētahi Ingoa MC-2000-1
MC-2000-1-ND
Tae Mahi -65°C ~ 260°C
Te maha o nga Kaihautū 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Clear
Tae (Whakanui) Nga mea Flexx-Sil™ Te Whakanoho Whakanoho 200 MOhm
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Clear 12 Conductors Flat Twisted Pair, Flat Jacket Whakatauranga onamata 15A
Whakahaere Tae - Rauemi Whakahaere -
Momo Tae Flat Twisted Pair, Flat Jacket
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS
Kaihanga: Epson
Whakaahuatanga: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
I roto i te taonga: 4181 pcs
Tikiake: MC-206 32.7680KA-A0: ROHS.pdf
RFQ
MC-2
MC-2
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.5"
I roto i te taonga: 15405 pcs
Tikiake: MC-2.pdf
RFQ
MC-19
MC-19
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 19CIRC 0.5"
Tikiake: MC-19.pdf
MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN
MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN
Kaihanga: Epson
Tikiake: MC-206 32.7680KA-A0:PURE SN.pdf
MC-206 32.7680KA-A0
MC-206 32.7680KA-A0
Tikiake: MC-206 32.7680KA-A0.pdf
MC-2000-3-025
MC-2000-3-025
Kaihanga: Cicoil
Whakaahuatanga: CBL RIBN 12COND TWIST-PAIR CLEAR
I roto i te taonga: 122 pcs
Tikiake: MC-2000-3-025.pdf
MC-20
MC-20
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.5"
Tikiake: MC-20.pdf
MC-206 32.7680KA-A3:PURE SN
MC-206 32.7680KA-A3:PURE SN
Tikiake: MC-206 32.7680KA-A3:PURE SN.pdf
MC-17
MC-17
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 17CIRC 0.5"
Tikiake: MC-17.pdf
MC-18
MC-18
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 18CIRC 0.5"
Tikiake: MC-18.pdf
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: CBL CLIP U-TYPE BLACK FASTENER
Tikiake:
Kaihanga: Cicoil
I roto i te taonga: 150 pcs
Tikiake: MC-2000-2-025.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel