FC50-02-025
Hua Hua
Tau Wae: FC50-02-025
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CABLE COAXIAL 30AWG 25'
Ngā Rauemi: FC50-02-025.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 422 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 422 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC50-02-025
Tau Wae FC50-02-025 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 422 pcs Pepa Raraunga FC50-02-025.pdf
Waea Wire 30 AWG Whakamahi -
Pato Tiaki Braid Whakapene Rauemi -
Te Whakaoho Papu 90% Raupapa -
Tae Mahi -65°C ~ 165°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Te roa 25.0' (7.62m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Clear
Tae (Whakanui) Nga mea Flexx-Sil™ Tae (Whakanoho) Taimana -
Hapa 50 Ohms Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric - Taitapa Dielectric -
Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Cable 30 AWG 25.0' (7.62m) 50 Ohms Whakahaere Tae -