FC50-01-025
CicoilCicoil
Cicoil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FC50-01-025
Kaihanga / Waitohu: Cicoil
Whakaahuatanga hua CABLE COAXIAL 30AWG 25'
Ngā Rauemi: FC50-01-025.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 420 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FC50-01-025
Tau Wae FC50-01-025 Kaihanga Cicoil
He Rahinga Kei te wātea 420 pcs Pepa Raraunga FC50-01-025.pdf
Waea Wire 30 AWG Whakamahi -
Pato Tiaki Braid Whakapene Rauemi -
Te Whakaoho Papu 90% Raupapa -
Ētahi Ingoa FC-50
FC-50-025
FC-50-025-ND
FC-50-ND
Tae Mahi -65°C ~ 165°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 25.0' (7.62m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Clear Tae (Whakanui) Nga mea Flexx-Sil™
Tae (Whakanoho) Taimana - Hapa 50 Ohms
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric -
Taitapa Dielectric - Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Cable 30 AWG 25.0' (7.62m) 50 Ohms