FPC040P010-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC040P010-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPC040P010-S
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Ngā Rauemi: 1.FPC040P010-S.pdf2.FPC040P010-S.pdf3.FPC040P010-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPC040P010-S
Tau Wae FPC040P010-S Kaihanga Chip Quik, Inc.
Momo FPC/FFC Te matotoru 0.0040" (0.102mm)
Thermal Center Pad 0.157" L x 0.386" W (4.00mm x 9.80mm) Raupapa Proto-Advantage
Pana 0.016" (0.40mm) Ahanoa Ohanga 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)