FPC030P071-S
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
FPC030P071-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FPC030P071-S
Kaihanga / Waitohu: Chip Quik, Inc.
Whakaahuatanga hua FPC/FFC SMT CONN STENCIL
Ngā Rauemi: 1.FPC030P071-S.pdf2.FPC030P071-S.pdf3.FPC030P071-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FPC030P071-S
Tau Wae FPC030P071-S Kaihanga Chip Quik, Inc.
Momo FPC/FFC Te matotoru 0.0040" (0.102mm)
Thermal Center Pad - Raupapa Proto-Advantage
Pana 0.012" (0.30mm) Ahanoa Ohanga 0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)