CSM1Z-A5B2C5-40-10.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A5B2C5-40-10.0D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSM1Z-A5B2C5-40-10.0D18
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: CSM1Z-A5B2C5-40-10.0D18.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSM1Z-A5B2C5-40-10.0D18
Tau Wae CSM1Z-A5B2C5-40-10.0D18 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148531 pcs Pepa Raraunga CSM1Z-A5B2C5-40-10.0D18.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Raupapa CSM1 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case HC-49S
Ētahi Ingoa 370-1159-2
CSM1ZA5B2C54010.0D18
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakanui i te kaha 18pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Te Manawanui Toa ±20ppm
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 10MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49S