CSM1Z-A5B2C3-60-9.216D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A5B2C3-60-9.216D18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSM1Z-A5B2C3-60-9.216D18
Kaihanga / Waitohu: Cardinal Components
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 9.2160MHZ 18PF SMD
Ngā Rauemi: CSM1Z-A5B2C3-60-9.216D18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSM1Z-A5B2C3-60-9.216D18
Tau Wae CSM1Z-A5B2C3-60-9.216D18 Kaihanga Cardinal Components
Whakaahuatanga CRYSTAL 9.2160MHZ 18PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134732 pcs Pepa Raraunga CSM1Z-A5B2C3-60-9.216D18.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Raupapa CSM1 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case HC-49S
Ētahi Ingoa 370-1119-1 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 18pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Te Manawanui Toa ±30ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 9.216MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 9.216MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49S